Ofertă acceptată Cumpărare directă

39162110-9 Rechizite scolare (Rev.2

Număr anunț
DA41079331
Autoritate contractantă
COMUNA BALTESTI (CUI 2844294)
Furnizor / câștigător
MITALIS QUALITY TEAM SRL (CUI RO36707364)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121.468 RON
Valoare atribuită
121.468 RON
Data publicării
31.08.2026 13:57
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121.468 RON

din 121.468 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.