Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plasă de protecție pentru teren de sport multifuncțional

Număr anunț
DA41077830
Autoritate contractantă
COMUNA SILISTEA (CUI 4514853)
Furnizor / câștigător
GRAIUL DOBROGEI SRL (CUI RO36956250)
Cod CPV
39540000-9 · Diverse franghii, funii, sfori si plase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.600 RON
Valoare atribuită
6.600 RON
Data publicării
31.08.2026 12:39
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.600 RON

din 6.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.