Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASCA CALORIFER PREMIUM 150X24X94, MASCA CALORIFER PREMIUM 170X24X96,

Număr anunț
DA41077227
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA "MARIA MONTESSORI" BACAU (CUI 29100202)
Furnizor / câștigător
HAGHE SRL (CUI RO972297)
Cod CPV
39290000-1 · Diverse accesorii de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.371,08 RON
Valoare atribuită
1.371,08 RON
Data publicării
31.08.2026 12:09
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.371,08 RON

din 1.371,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.