Ofertă acceptată Cumpărare directă

RFT PICIOR MOB.D28x100MM NEGR446.11.99

Număr anunț
DA41076833
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Miron Costin" Roman (CUI 2689891)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39290000-1 · Diverse accesorii de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
102,60 RON
Valoare atribuită
102,60 RON
Data publicării
31.08.2026 11:51
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

102,60 RON

din 102,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.