Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRĂRI DE MENTENANȚĂ APARATE DE AER CONDIȚIONAT 12000 BTU - 8364 adm
- Număr anunț
- DA41075562
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DOROHOI (CUI 4112945)
- Furnizor / câștigător
- FLIPSTAL HOME DESIGN SRL (CUI 35783703)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.885,30 RON
- Valoare atribuită
- 4.885,30 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 10:46
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 14:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.885,30 RON
din 4.885,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro