Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Sevicii de achizitie si montaj aparat 9000 btu/h cu 4ml traseu frigorific
- Număr anunț
- DA41075265
- Autoritate contractantă
- Institutul Clinic de Urologie si Transplant Renal Cluj (CUI 12653879)
- Furnizor / câștigător
- CATYON INSTAL SRL (CUI 37707818)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.163,13 RON
- Valoare finală
- 3.163,13 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 10:30
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 10:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.