Ofertă acceptată Cumpărare directă

Televizor cu display HI-QLED Smart HISENSE 43E7S, Ultra HD 4K, HDR, diagonala 108cm

Număr anunț
DA41073376
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
ROINTERMED OFFICE SRL (CUI RO25582974)
Cod CPV
39700000-9 · Aparate de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.590,91 RON
Valoare atribuită
1.590,91 RON
Data publicării
31.08.2026 08:28
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.590,91 RON

din 1.590,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.