Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RAFTURI BIBLIOTECA
- Număr anunț
- DA41073057
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DANIELA CUCIUC (CUI 17973530)
- Furnizor / câștigător
- MOB METEOR SRL (CUI 24607736)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.062 RON
- Valoare atribuită
- 2.062 RON
- Data publicării
- 30.08.2026 09:38
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 13:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.062 RON
din 2.062 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro