Ofertă acceptată Cumpărare directă

SPACLU 80MM

Număr anunț
DA41079783
Autoritate contractantă
UTILITATI PUBLICE MAGURELE SRL (CUI RO29498869)
Furnizor / câștigător
ALEXANDRU CO SRL (CUI RO18330125)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8,26 RON
Valoare atribuită
8,26 RON
Data publicării
31.08.2026 14:19
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8,26 RON

din 8,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.