Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET BUNURI DE INTRETINERE
- Număr anunț
- DA41079555
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Matyus Istvan Chibed (CUI 29033049)
- Furnizor / câștigător
- SAZY TRANS IMPEX SRL (CUI RO8621852)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.415,62 RON
- Valoare atribuită
- 4.415,62 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 14:09
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 14:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.415,62 RON
din 4.415,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro