Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii gard imprejmuire si plasa polietilena

Număr anunț
DA41079542
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TECUCI (CUI 4355677)
Furnizor / câștigător
EUROCAT 2006 SRL (CUI RO19726730)
Cod CPV
45454100-5 · Lucrari de restaurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.000 RON
Valoare atribuită
45.000 RON
Data publicării
31.08.2026 14:08
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.000 RON

din 45.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.