Ofertă acceptată Cumpărare directă

Raport evaluare bunuri imobile sau mobile (livrat in format electronic)

Număr anunț
DA41079220
Autoritate contractantă
ORASUL BICAZ (CUI 2614392)
Furnizor / câștigător
COSTIN I. IONUŢ - BIROU EXPERTIZE SI EVALUARI (CUI 29271466)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100 RON
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
31.08.2026 13:51
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON

din 1.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.