Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURTUN HIDRAULIC

Număr anunț
DA41079157
Autoritate contractantă
Comuna Smeeni (CUI 4154380)
Furnizor / câștigător
PROFLEX PLOIESTI PH SRL (CUI RO37634228)
Cod CPV
44165100-5 · Furtunuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
156,09 RON
Valoare atribuită
156,09 RON
Data publicării
31.08.2026 13:46
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

156,09 RON

din 156,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.