Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere filtru de apa cu osmoza inversa + Dozator apa

Număr anunț
DA41078785
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "LAZAR EDELEANU" NAVODARI (CUI 4515417)
Furnizor / câștigător
PRB CLARUM SRL (CUI 14874884)
Cod CPV
51514110-2 · Servicii de instalare de utilaje si aparate de filtrare sau de purificare a apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.400 RON
Valoare atribuită
8.400 RON
Data publicării
31.08.2026 13:27
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.400 RON

din 8.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.