Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE CONSULTANȚĂ DEPUNERE CERERE DE FINANȚARE
- Număr anunț
- DA41077901
- Autoritate contractantă
- COMUNA RADUCANENI (CUI 4540356)
- Furnizor / câștigător
- PRISĂCARU FLORIN-CONSTANTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 45153470)
- Cod CPV
- 79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 12:42
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 12:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.000 RON
din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro