- Număr anunț
- DA41077123
- Autoritate contractantă
- ANAR EC STANCA COSTESTI (CUI RO33339837)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44111200-3 · Ciment (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 611,40 RON
- Valoare atribuită
- 611,40 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 12:04
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
611,40 RON
din 611,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro