Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanță privind managementul proiectului conform anunt ADV1540107

Număr anunț
DA41075154
Autoritate contractantă
ORASUL TARGU FRUMOS (CUI 4541068)
Furnizor / câștigător
SMART MIND SOLUTIONS SRL (CUI 29169831)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.800 RON
Valoare atribuită
43.800 RON
Data publicării
31.08.2026 10:24
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.800 RON

din 43.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.