Ofertă refuzată Cumpărare directă

Motorina Standard, VRAC, din depozite Petrom

Număr anunț
DA41079145
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA RASIROM (CUI RO7061781)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM SA (CUI RO1590082)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
81.100 RON
Valoare finală
81.100 RON
Data publicării
31.08.2026 13:45
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.