Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contract de service anual pentru injector Medrad model Salient Dual

Număr anunț
DA41078483
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
Furnizor / câștigător
LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI RO27335105)
Cod CPV
50421200-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului radiologic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.220 RON
Valoare atribuită
11.220 RON
Data publicării
31.08.2026 13:12
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.220 RON

din 11.220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.