Ofertă acceptată Cumpărare directă

Licente table smart

Număr anunț
DA41078193
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "COSTIN C. KIRITESCU (CUI 4204348)
Furnizor / câștigător
EXPERT SERVICE SRL (CUI 15185268)
Cod CPV
80420000-4 · Servicii de e-invatare (e-learning) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.200 RON
Valoare atribuită
37.200 RON
Data publicării
31.08.2026 12:57
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.200 RON

din 37.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.