Ofertă acceptată Cumpărare directă

ECHIPAMENT DE BIROTICA

Număr anunț
DA41075945
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCA (CUI 4568608)
Furnizor / câștigător
IT PLUS SHOP SRL (CUI RO30991975)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.844,63 RON
Valoare atribuită
1.844,63 RON
Data publicării
31.08.2026 11:07
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.844,63 RON

din 1.844,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.