Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de mentenanță Unituri Dentare, autoclave și echipamente auxiliare -Sf. Andrei
- Număr anunț
- DA41072719
- Autoritate contractantă
- COMPLEX MULTIFUNCTIONAL "SF. ANDREI (CUI 39558429)
- Furnizor / câștigător
- TELECORE S.R.L. (CUI 39725845)
- Cod CPV
- 50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.200 RON
- Valoare atribuită
- 11.200 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 15:37
- Termen limită
- 04.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 15:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.200 RON
din 11.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro