Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achiziție piese de schimb, consumabile și servicii de reparații pentru motocoase.
- Număr anunț
- DA41070922
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE AL "INFRASTRUCTURII DE AGREMENT DIN STATIUNEA TURISTICA LUNA-SES - DOMENIUL SCHIABIL (CUI 46251833)
- Furnizor / câștigător
- NORD LUX SRL (CUI RO13562590)
- Cod CPV
- 42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.586,73 RON
- Valoare atribuită
- 2.586,73 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 12:19
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 12:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.586,73 RON
din 2.586,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro