Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanță și implem. obțin. de finanțare neramb. pt ”Sistem fotovoltaic cu stocare pt autoconsum”

Număr anunț
DA41066036
Autoritate contractantă
COMUNA CRISENI (Primăria CRIȘENI, JUD. SĂLAJ) (CUI 4291565)
Furnizor / câștigător
DEAC CONSULTING DYNASTY S.R.L. (CUI 2712161)
Cod CPV
79421200-3 · Servicii de elaborare de proiecte, altele decat pentru lucrarile de constructie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.000 RON
Valoare atribuită
50.000 RON
Data publicării
27.08.2026 15:12
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.000 RON

din 50.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.