Ofertă acceptată Cumpărare directă

em. coramet 3 in 1 lucios gri ral 7016 2.5l

Număr anunț
DA41078560
Autoritate contractantă
DOMENIUL PUBLIC NAPOCA SA (CUI RO201233)
Furnizor / câștigător
CORAMET IMPORT EXPORT SRL (CUI RO226874)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132,23 RON
Valoare atribuită
132,23 RON
Data publicării
31.08.2026 13:16
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

132,23 RON

din 132,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.