Ofertă acceptată Cumpărare directă

R14671/19.08.2026 - Rulment articulatie punte fata

Număr anunț
DA41075936
Autoritate contractantă
/ J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
Furnizor / câștigător
BARDI AUTO SRL (CUI RO12966353)
Cod CPV
44440000-6 · Paliere de rulare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
383,52 RON
Valoare atribuită
383,52 RON
Data publicării
31.08.2026 11:06
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 12:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

383,52 RON

din 383,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.