Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE MOTOFIERASTRAU

Număr anunț
DA41064740
Autoritate contractantă
Comuna Cozieni (CUI 4055823)
Furnizor / câștigător
TEHNO SRL (CUI RO6081179)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
442,95 RON
Valoare atribuită
442,95 RON
Data publicării
27.08.2026 13:52
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

442,95 RON

din 442,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.