Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare lucrari de montaj regulator de turatie trifazic pentru hota - Sala de nunti Simian

Număr anunț
DA41078121
Autoritate contractantă
COMUNA SIMIAN (CUI 4948305)
Furnizor / câștigător
FRESCO EXPERT SRL (CUI RO30153472)
Cod CPV
45255400-3 · Lucrari de montaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.133,29 RON
Valoare atribuită
4.133,29 RON
Data publicării
31.08.2026 12:53
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.133,29 RON

din 4.133,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.