Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EXECUȚIE LUCRARI PENTRU OBIECTIVUL „ Amenajare parc de joacă pentru copii la Grădinița Palanca”.
- Număr anunț
- DA41076216
- Autoritate contractantă
- Comuna Palanca (CUI 4278019)
- Furnizor / câștigător
- XILOPAL SRL (CUI 5994687)
- Cod CPV
- 45236290-9 · Lucrari de reparare a spatiilor de recreere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 57.851,24 RON
- Valoare atribuită
- 57.851,24 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 11:20
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 11:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
57.851,24 RON
din 57.851,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro