Ofertă acceptată Cumpărare directă

reparatii trasee electrice

Număr anunț
DA41072786
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC "LATCU VODA" SIRET (CUI 4604905)
Furnizor / câștigător
FR COSTYSTEF S.R.L. (CUI 50327360)
Cod CPV
45262600-7 · Diverse lucrari specializate de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.305,88 RON
Valoare atribuită
7.305,88 RON
Data publicării
28.08.2026 16:08
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.305,88 RON

din 7.305,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.