Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET Servicii de reparare si de intretinere-centrala termica comuna Voinesti

Număr anunț
DA41079201
Autoritate contractantă
COMUNA VOINESTI (CONSILIUL LOCAL VOINESTI) (CUI 3602779)
Furnizor / câștigător
ARICOMP MB S.R.L. (CUI 41639584)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.216,61 RON
Valoare atribuită
15.216,61 RON
Data publicării
31.08.2026 13:49
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.216,61 RON

din 15.216,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.