Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a pieselor speciale pentru vehicule (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATII/VERIFICARE-ECHIPAMENTE ELECTRONICE AUTOMOTOARE DESIRO (64 BUC)- DEPOUL BC
- Număr anunț
- DA41079136
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- TEHMIN-BRASOV SRL (CUI RO15051207)
- Cod CPV
- 50116000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a pieselor speciale pentru vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 116.790 RON
- Valoare atribuită
- 116.790 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 13:44
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 13:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
116.790 RON
din 116.790 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro