Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie conform deviz 04-DE-03316, 04-DE-03317

Număr anunț
DA41077707
Autoritate contractantă
Serviciul Judetean de Ambulanta Botosani (CUI 7494238)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.465 RON
Valoare atribuită
7.465 RON
Data publicării
31.08.2026 12:32
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.465 RON

din 7.465 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.