Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare a automobilelor BV 01 RKS

Număr anunț
DA41076270
Autoritate contractantă
Regia Publica Locala a Padurilor Kronstadt R.A. (CUI RO17730816)
Furnizor / câștigător
EURO-MOTOR SRL (CUI RO12881273)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
794,80 RON
Valoare atribuită
794,80 RON
Data publicării
31.08.2026 11:23
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 15:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

794,80 RON

din 794,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.