Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATIE/IMLOCUIRE SISTEM FRANARE, RULARE, DIRECTIE, POMPA SERVO - IVECO CV-64-VIZ.
- Număr anunț
- DA41075927
- Autoritate contractantă
- GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
- Furnizor / câștigător
- "HOPE SPED" SRL (CUI RO15428073)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.520,54 RON
- Valoare atribuită
- 14.520,54 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 11:06
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 12:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.520,54 RON
din 14.520,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro