Număr anunț
DA41075926
Autoritate contractantă
COMUNA HLIPICENI (PRIMARIA HLIPICENI) (CUI 3373365)
Furnizor / câștigător
CONWAYFLEX SRL (CUI RO26804114)
Cod CPV
50111000-6 · Servicii de gestionare, de reparare si de intretinere a parcurilor de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.888,43 RON
Valoare atribuită
1.888,43 RON
Data publicării
31.08.2026 11:06
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.888,43 RON

din 1.888,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.