Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set stergatoare, soclu bec Duster

Număr anunț
DA41075877
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA CALARASI (CUI 37651822)
Furnizor / câștigător
ADI MAR GRUP SRL (CUI 24120578)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
366,72 RON
Valoare atribuită
366,72 RON
Data publicării
31.08.2026 11:03
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

366,72 RON

din 366,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.