Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE ÎNTRETINERE VEHICUL DACIA DUSTER - BV 02 DSP
- Număr anunț
- DA41075547
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica a Judetului Brasov (CUI 11287567)
- Furnizor / câștigător
- SICARO SRL (CUI RO4077139)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.106,26 RON
- Valoare atribuită
- 1.106,26 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 10:45
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 10:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.106,26 RON
din 1.106,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro