Ofertă acceptată Cumpărare directă

Interventie service la auto SB 10 ASM

Număr anunț
DA41074848
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala Medias (CUI 19082052)
Furnizor / câștigător
GAMMIS SRL (CUI RO2684096)
Cod CPV
50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
915,48 RON
Valoare atribuită
915,48 RON
Data publicării
31.08.2026 10:07
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 12:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

915,48 RON

din 915,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.