Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie servicii de intretinere auto

Număr anunț
DA41074644
Autoritate contractantă
APA SERVICE SA (CUI 22131317)
Furnizor / câștigător
BUSINESS DEVELOPMENT TEAM SRL (CUI RO12519681)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.170,63 RON
Valoare atribuită
4.170,63 RON
Data publicării
31.08.2026 09:57
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.170,63 RON

din 4.170,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.