Ofertă acceptată Cumpărare directă

Efectuat revizie ulei și filtre la auto GJ 10 WPC, marca MERCEDES-BENZ, an fabricatie 2015

Număr anunț
DA41069029
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj (CUI 9247854)
Furnizor / câștigător
LAZĂR SERVICE COM SRL (CUI RO2163560)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.476,18 RON
Valoare atribuită
1.476,18 RON
Data publicării
28.08.2026 10:28
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.476,18 RON

din 1.476,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.