Ofertă acceptată Cumpărare directă

INTOCMIRE DOCUMENTATIE IN VEDEREA OBTINERII AVIZULUI/AUTORIZATIEI DE SECURITATE LA INCENDIU

Număr anunț
DA41076992
Autoritate contractantă
ORASUL TARGU FRUMOS (CUI 4541068)
Furnizor / câștigător
INDRA PROJECT SRL (CUI 28251525)
Cod CPV
75251110-4 · Servicii de prevenire a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
77.650 RON
Valoare atribuită
77.650 RON
Data publicării
31.08.2026 11:58
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

77.650 RON

din 77.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.