Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inchiriere camioane transport containere cu sofer
- Număr anunț
- DA41075964
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE SALUBRIZARE TOPLIŢA (CUI 38585484)
- Furnizor / câștigător
- TREFOREX SRL (CUI RO16035706)
- Cod CPV
- 60181000-0 · Inchiriere de camioane cu sofer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.400 RON
- Valoare atribuită
- 5.400 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 11:08
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 13:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.400 RON
din 5.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro