Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE TRANSPORT PERSOANE PRIVATE DE LIBERTATE
- Număr anunț
- DA41075723
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
- Furnizor / câștigător
- DETRAF SRL (CUI 23838597)
- Cod CPV
- 60172000-4 · Inchiriere de autobuze si de autocare cu sofer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.560 RON
- Valoare atribuită
- 10.560 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 10:54
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 13:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.560 RON
din 10.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro