Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Transport marfa Iasi - Constanta– Iasi
- Număr anunț
- DA41075489
- Autoritate contractantă
- TEATRUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" IASI (CUI 4540445)
- Furnizor / câștigător
- TRANSALI COMPANY SRL (CUI 15101526)
- Cod CPV
- 60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.570,24 RON
- Valoare atribuită
- 11.570,24 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 10:42
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 10:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.570,24 RON
din 11.570,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro