Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
- Număr anunț
- DA41066226
- Autoritate contractantă
- COMUNA CHIOJDEANCA (PRIMARIA) (CUI 2843264)
- Furnizor / câștigător
- SOFTWARE DELIVERY GROUP S.R.L. (CUI RO41681031)
- Cod CPV
- 72600000-6 · Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 15.000 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 15:25
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 13:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.000 RON
din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro