Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de colectare, transport si eliminare deșeuri ambalaje contaminate
- Număr anunț
- DA41075039
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Constanta (CUI 4707706)
- Furnizor / câștigător
- ECO FIRE SISTEMS SRL (CUI RO14356289)
- Cod CPV
- 90700000-4 · Servicii privind mediul (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400 RON
- Valoare atribuită
- 400 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 10:18
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 13:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
400 RON
din 400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro