Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii artistice pentru organizarea unui eveniment cultural - artistic

Număr anunț
DA41078016
Autoritate contractantă
ORASUL IANCA (CUI 4874631)
Furnizor / câștigător
YOUR CONCERTS S.R.L. (CUI 50486544)
Cod CPV
79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
247.700 RON
Valoare atribuită
247.700 RON
Data publicării
31.08.2026 12:48
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

247.700 RON

din 247.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.