Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE EXECUTIE BUGETARA SI ORGANIZAREA CONDUCERII EVIDENTEI ANGAJAMENTELOR BUGETARE
- Număr anunț
- DA41077619
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL ONCOLOGIC PROF DR ALEXANDRU TRESTIOREANU (CUI 4203709)
- Furnizor / câștigător
- TIMES CONSULTING SRL (CUI RO12292472)
- Cod CPV
- 79211100-7 · Servicii de gestionare a registrelor contabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.000 RON
- Valoare atribuită
- 19.000 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 12:28
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 16:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.000 RON
din 19.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro