Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII JURIDICE

Număr anunț
DA41076712
Autoritate contractantă
COMUNA DEVESEL (PRIMARIA COMUNEI DEVESEL MEHEDINTI) (CUI 7643534)
Furnizor / câștigător
STOICA SI ASOCIATII (CUI RO7996170)
Cod CPV
79100000-5 · Servicii juridice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.875 RON
Valoare atribuită
7.875 RON
Data publicării
31.08.2026 11:44
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.875 RON

din 7.875 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.